HAKKIMIZDA


HocaBuldum eğitim platformu, özel ders vermek isteyen,alanında uzman sayılı öğretmen kadrosu ile özel ders almak isteyen tüm yaş grubu öğrencileri bir araya getirir.

    Öğretmen ve öğrenci platformumuza ücretsiz kayıt olur. Öğrenci tercih ettiği öğretmenden direkt ders talebi oluşturabilir.Eğer öğrenci öğretmen seçiminde kararsız kalırsa , WhatsApp Hattı’ndan bizimle iletişime geçerek , rehber öğretmenin yönlendirmesiyle doğru öğretmene ulaşır.
    Platformumuz , ücretsiz rehberlik hizmeti , ders sonrası geri dönüşler , uygun çalışma programları , ödevlendirme sistemi , soru sorma imkanı imkanı gibi eğitimi destekleyen unsurlarla öne çıkmaktadır. Ayrıca alternatif olarak uygun fiyatlı online grup derslerimiz de birçok öğrenciye hitap eder. Amacımız öğrenciyle doğru öğretmeni eşleştirmektir. Dayandığımız temel değer tecrübemizdir. Artık , HocaBuldum velilerin ve öğrencilerin başarılarına imza atmak için yanınızda !
Veliye ve Öğrenciye Sunduklarımız

BİZ KİMİZ?


ODTÜ, Hacettepe ve Ankara Üniversitelerinden mezun, 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir ekip tarafından kuruldu. Birikimlerimizden daha fazla öğrencinin yararlanmasını sağlamak için sadece seçkin, alanında uzman, özverili, eğitim işine ticaret gözüyle bakmayan, iş ahlakı olan, deneyimli öğretmenleri kadromuza katarak iddialı bir öğretmen ekibi oluşturduk. Sayıdan çok kaliteye önem verdiğimiz ekibimizle, sağlam adımlarla, öğrencilerimizde kesin başarı elde edeceğimiz şekilde ilerlemeyi hedefledik. 20 yıllık tecrübede, en iyi okullara yerleştirdiğimiz sayısız öğrencilerimiz bize referans oldu. Bugün, bu deneyimlerimizden yararlanarak, daha çok öğrencimizin başarılarına tanık olma isteğiyle buradayız. Hala yüz yüze eğitimlerimize devam ediyoruz.Fiziksel olarak da her zaman bir muhatabınız var. İster online, ister yüz yüze, isterseniz evinizde, nerede nasıl isterseniz eğitim ve öğretim için tam kadro buradayız.

Amacımız; doğru öğretmenle doğru öğrenciyi eşleştirerek derslerden maksimum verim elde etmektir.

Öğrenci sisteme kayıt olduktan sonra rehberlik servisimiz tarafından aranarak öğrenci hakkında detaylı bilgi edinildikten sonra en uygun öğretmen sistem tarafından atanır. Öğretmenlerimizin her biri alanında uzman, deneyimli ve seçkin öğretmenlerdir. Derslerden sonra veliye mutlaka geri dönüş sağlanarak ders ve öğrenci hakkında geri bildirimler verilir. İster ev ortamında online ders, ister Ankara için evinizde yüz yüze ders alabilirsiniz. Rehberlik hizmeti istemeyen öğrencilerimiz için ise direkt ders talebi oluşturma seçeneğimiz mevcuttur.

Tüm soru ve görüşlerinizi WhatsApp Hattı üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

KAYIT


ÖĞRENCİ SİTEYE KAYIT OLUR. ÖĞRETMENLERİ TANIMAYA BAŞLAR.

TALEP


ÖĞRENCİ SEÇTİĞİ ÖĞRETMEN İÇİN UYGUN OLDUĞU GÜN VE SAATTE DERS TALEBİ OLUŞTURUR VE ÖDEMESİNİ YAPAR

DEĞERLENDİRME


SİTEMİZİN REHBERLİK SERVİSİ ÖĞRENCİ VE VELİ İLE İLETİŞİME GEÇEREK DERS HAKKINDA NET DURUMU ÖĞRENİR.

ONAY VE ÖDEME


DERS TALEBİ ONAYLANDIKTAN SONRA BELİRLENEN GÜN VE SAATTE DERS GERÇEKLEŞİR.

DERS SONRASI


DERS TAMAMLANDIKTAN SONRA ÖĞRETMENDEN DERS HAKKINDA GERİ BİLDİRİM ALINARAK VELİYE SUNULUR.YAPILACAK BİR SONRAKİ DERS İÇİN TEKRAR RANDEVU OLUŞTURULUR.

BAŞARI


DÜZENLİ TEKRAR EDİLEN DERSLER VE KALİTELİ ÖĞRETMEN KADROSUNUN SONUCUNDA ÖĞRENCİ BAŞARIYA ULAŞIR!
Veliye ve Öğrenciye Sunduklarımız

VELİYE VE ÖĞRENCİYE SUNDUKLARIMIZ


  • Ücretsiz rehberlik hizmeti
  • Ders sonrası, ders ve öğrenci hakkında geri dönüşler
  • Öğrenciye uygun çalışma programı
  • Ödevlendirme sistemi, ödev kontrolleri
  • Soru sorma imkanı
  • Uygun fiyatlı özel ders ve grup dersleri
  • Öğretmen seçme imkanı
  • Yüz yüze, online ya da kurumlarımızda ders imkanı
  • Kurucularımızla görüşme imkanı

ÇOCUĞUMUZA NEDEN ÖZEL DERS ALDIRMALIYIZ?


      Her çocuk farklıdır ve farklı şekillerde öğrenir. Kimi işitsel, kimi görsel, kimi dinleyerek, kimi de yazarak veya şematik anlatımları daha rahat kavrarken, kimi ise hikayeleştirilmiş anlatımlardan daha iyi anlar. Anlatım şekli her çocuğa özeldir aslında. Grup içerisinde dikkati kolay dağılan çocuk, özel ve bire bir ilgiyle daha hızlı, kolay ve sağlam temelli ilerleyebilir. Biz, öğrencilerimizi tanıdıktan sonra uygun öğretmeni atayarak maksimum verime ulaşmayı hedefliyoruz.

     Ücretsiz rehberlik hizmetimiz bu nedenle var. Çocuklarımızın her birinin öğrenme şeklini belirleyerek, gerek akademik gerekse sosyal anlamda destekleyerek ilerlemeyi istiyoruz. Bu, onların özgüvenini desteklemekle beraber sosyal birçok alanda kendilerini geliştirmelerine katkı sağlar.Bunlardan kaynaklı özel ders artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

    Anne babalar sadece birer ebeveyndir. Öğretmek, öğretmenlerin işidir. Rollerin karışmasından dolayı çocuğunuzla çatışmalar yaşamayın.Öğretme işini alanında uzman öğretmenlerimize bırakın, çocuğunuz ve siz rollerinizi karıştırmayın...